شماره تماس: 09336267812

در باره سایت و ماهنامه روان شناسی دانش موفقیت

اصول و مبنای موفقیتی را که می خواهم  در ماهنامه و سایت دانش موفقیت با شما به اشتراک بگذارم می تواند زندگی شما را به کلی متحول کند . شاید در روزهای اول باور آن کمی سخت باشد ولی خود من و سایر کسانی را که آموزش داده ام، از طریق همین اصول و  قوانین توانسته اند رویاها و اهداف خود را بیافرینند. من در این  ماهنامه و سایت از افرادی از جنس پیشرفت گراها صحبت می کنم ، می نویسم و اصول طریق آنها را آموزش می دهم؛ از رازهای پیشرفت کارآفرینان ، مدیران ، بازاریاب ها، مخترعین ، ورزشکاران ، بازرگانان ، سیاستمداران، هنرمندان و خیلی از افراد خاص دیگری صحبت می کنم که به نوعی باعث تغییرات عظیمی در شرایط شغلی، اقتصادی و زندگی خودشان و دیگران شده اند.

در این جا شما را با سبک تازه ای در روان شناسی انگیزشی آشنا می کنم که در کمتر جایی اصول آن را شنیده  و یا اصول کلی آن چنان که باید شکافته نشده است . من بنیان گذار سبکی ویژه ، علمی  و کاربردی به نام ” ذهنیت پیشرفت گرا “ هستم . چندین سال است که به بررسی و تحقیق در این موضوع خاص می پردازم .

یک چیز مهم را باید بگویم! آن چیزی که را عموم مردم در ظاهر ویژگی های افراد موفق مانند نیروی تلاش ، سختکوشی، جسارت، هدفمندی و غیره می بینند، اصل قضیه ویژگی های افراد موفق نیست . این ظاهر ماجرا است.

برای محققانی که در زمینه تفکر پیشرفت گرا تحقیق می کنند این مسأله مهم است که چرا افراد موفق افرادی پرتلاش ، مثبت اندیش، خطر پذیر ، هدفمند ، خودباور و… هستند؟ چرا این افراد صاحب چنین ویژگی های خاصی هستند؟ این یک سوال اساسی و مهم برای محققان این حوزه است.

به هر حال ماهنامه و سایت دانش موفقیت شما را با علم شناخت ویژگی های  افراد پیشرفت گرا آشنا می سازد تا حقیقت اسرار موفقیت افراد پیشرفت گرا برای شما پوشیده نماند .

اگر یک بار تجربه ی پیشرفت گرایی را حس و یا لمس کنید، دیگر حاضر نیستید از این ” احساس عظیم اوج ” دست بکشید ؛  به هیچ قیمتی .

وقتی با تکنیک ها و اصول شیوه های ” ذهنیت پیشرفت گرا ” آشنا می شوید، فرایند رسیدن به رویاهای خود را با یک احساس قدرت و توان بی پایان غیر قابل وصف، پیش می برید . می دانید چرا ؟

چون این شیوه از شما یک انسان جدید، با یک سبک زندگی رویایی جدید، می سازد ؛

چون، با حس پیشرفت گرایی، اهداف خودتان را آنطور که عاشقش هستید پیش می برید ؛

چون، بر شرایط زندگی رویایی خودتان مسلط می شوید ؛

چون، خودتان را از لحاظ فکری و رفتاری انسانی مستقل و آزاد می بینید ؛

چون، قدرت تغییر و دگرگونی را در دستان خودتان نه شرایط بیرونی می بینید؛

چون، زندگی تان را با احساس معنا و با کارآمدی و پویایی خاصی پیش می برید؛

چون، خودتان در تمامی لحظات یک انسان خودشکوفا و آفرینشگر می بینید ؛

چون، از کشف شگفتی ها و ظرفیت های  وجود خودتان متحیر می شوید؛

چون، نیروهایی مانند ” نیروی خود بنیادی، احساس کنترل سرنوشت، احساس خود مدیریتی، احساس شایستگی، احساس هدفمندی، احساس اوج، احساس امید و سرمستی، احساس معنوی” را در وجود خودتان حس و لمس می کنید ؛

چون، در مسیر پیشرفت گرایی به این بینش خاص می رسید که شکست یا پیروزی، فقط آمیزه ای از تجربه های درونی خودتان هستند نه نتایج  بیرونی؛

چون، متوجه می شوید برای شکوفا شدن و تست توانایی های درونی خودتان پا در این جهان گذاشته اید؛

چون، در حس پیشرفت گرایی توانمندی های ویژه ای از خودتان می بینید که قبلاً از آنها بی اطلاع بودید و حتی دیگران هم قادر به درک آنها نبودند؛

و از همه مهم تر، چون تنها با این احساس است که خودتان را سرچشمه ای از منبع عظیم قدرت لایزال الهی می بینید .

در ماهنامه و سایت دانش موفقیت به شما این اصول را آموزش می دهیم:

  1. دانش موفقیت مالی

  2. دانش موفقیت فردی و حرفه ای

  3. دانش موفقیت کارآفرینی و شغلی

  4. دانش موفقیت بازاریابی و فروش

  5. دانش موفقیت تحصیلی

  6. دانش موفقیت خانواده

اهداف سازمانی و معنوی ، ارزشی ما

با سرنوشت نسازید، بلکه سرنوشت ساز باشید.

هدف من و تیم ماهنامه و سایت دانش موفقیت این است که شما را با مسیر واقعی علمی و کاربردی پیشرفت گرایی آشنا کنیم . چرا که پیشرفت گرایی یک مسیر موفقیت دو بعدی است . این شیوه از یک سو به موقعیت های مادی شما توجه دارد و از سوی دیگر، به پیشرفت درونی و روحی شما اهمیت می دهد . این فرایند و سبک آموزشی موجب می شود که افراد در مسیر رسیدن به اهداف خود، با با کمترین هزینه های روانی و مالی کمتر، و با شتاب بیشتری به سوی تحقق رویاهای شان پیش بروند. ما دوست داریم سبک زندگی و شیوه ی رفتار و افکار خودتان را مانند افراد پیشرفت گرا، درجه یک و با کیفیت کنید و در زندگی به دنبال معیارهای بالا باشید . 

با آرزوی بهترین پیشرفت ها 

 

ابراهیم علی عزیزی

صاحب امتیاز و مدیر مسئول ماهنامه روان شناسی دانش موفقیت

بنیانگذار ذهنیت پیشرفت گرا