شماره تماس: 09336267812

8 تکنیک و برنامه برای افزایش درآمد

برای افزایش در آمد و پیشرفت مالی در زندگی و شرایط شغلی، راز خاصی وجود ندارد. در این جا به 8 تکنیک اشاره می کنم که این روش ها می توانند زمینه شرایط مالی شما را به سرعت متحول کنند؛ به عبارتی زمان رسیدن به موفقیت های مالی توسط این عوامل شتابدار می شود.

خود من از طریق این روش ها از شرایط بدهکاری مالی در گذشته رهایی یافته و راه میانبر موفقیت مالی کارآمد برای سرمایه گذاری بر روی پروژه های کارآفرینی را هموار ساختم.من  از این تکنیک ها نتایج زیادی بدست آوردم  مطمئن هستم که شما هم می توانید. نباید فریب سادگی این تکنیک ها را بخورید. وارد عمل شوید تا ببینید اجرای این تکنیک ها هم چندان که فکر می کنید آسان نیست ولی خیلی خیلی ارزشمند هستند.

8 تکنیک برای افزایش درآمد را گام به گام فرا گیرید:

1- پاکسازی باورهای کمبود

باورهای محدودیت ساز را از ذهن خودتان دور بریزید . قالب های ذهنی خود را تغییر دهید و به جای آن افکار انگیزشی و ترغیب کننده و مثبت در ذهن خودتان جا بدهید. باید بدانید در این عصر ، شرایط رسیدن به پیشرفت های مالی بیش از هر زمانی دیگری وجود دارد. این زمان به زمان عصر فراوانی مشهور است ، چون در هیچ عصری این همه افراد ثروتمند بوجود نیامده است.

راهکار؛ تا می توانید برای خودتان لیست توانایی تنظیم کنید و مهارت های خودتان را در این زمینه ها تقویت و بازبینی کنید و هر روز به توانایی خودتان اهمیت بدهید. به انواع شیوه های درآمد زایی فکر کنید. مغز خودتان را از محدودیت خارج کنید . از فکر کردن به یک لقمه نان بپرهیزید. در این دوران حتی یک شب هم نمی توان با یک لقمه نان زنده ماند چه رسد به زندگی کردن با این شرایط .

برای مشاهده ادامه مطلب لطفا عضو آکادمی ذهن پیشرفت گرا شوید!

در این بخش مطالب ارزشمندی برای اعضای آکادمی تدارک دیده شده است.

مطالب مرتبط

آخرین مطالب سایت

سرفصل‌های این مطلب

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا

دیدن این مطالب را به شما توصیه می‌کنیم: