شماره تماس: 09336267812

ارتعاش انسان و جهان

مبداً آفرینش همه چیز از ارتعاش یا فرکانس است . ارتعاش به نوعی انرژی اطلاعات و آگاهی خداوند است که در تمامی موجودات این عالم تجلی یافته است . ارتعاش یا فرکانس موجب پیوند اتم های عناصر این جهان می شود و سپس اشکال مختلف هستی به منصه ی ظهور می رسند.

انسان هم مانند سایر موجودات این عالم یک موجود ارتعاشی است  ولی انسان به دلیل وجود ذات و ماهیت الهی درونش (انطباق روحی )،  یک سیستم هم فرکانس و ارتعاشی است ولی از نوع ویژه، خاص تر و سطحی بالاتر از سایر موجودات این هستی . البته باید بدانید سایر موجودات قادر به دست یابی به چنین سطح انرژی فرکانسی نیستند.

آنچه که درکل نظام هستی شناخته شده‌است از جنس نور و فرکانس و یا از جنس انرژی و آگاهی‌ اس. تمام کائنات و تمام موجودات عالم ، زنده و غیر زنده در رقص ارتعاش دائمی هستند ، اساس و پایه آفرینش هر موجودی در این هستی و این عالم از ستارگان تا سلول و یک قطره آب ، همه چیز از ارتعاش و فرکانس تشکیل شده است.

اگر کمی‌‌به اطراف خود دقت کنید، متوجه دریایی از فرکانسهای نامرئی خواهید شد که حاوی اطلاعات رمزگذاری شده هستند. مثل رادیو، تلفن همراه، رسیور ، همه در حال دریافت و ارسال فرکانسهائی هستند که همگی سیگنالهای متفاوت را حمل و ارسال می‌‌کنند‌.

در فیزیک یک اصطلاح وجود دارد به نام خاصیت میرا. به سیستم هایی که ارتعاش آنها ضعیف ، کُند شود سیستم میرا می گویند. هر چیزی که از ارتعاش بایستد تبدیل به فنا و نابودی و مرگ می شود. انسان هم از این امر مستثنی نیست . قلب انسان هم اگر ارتعاش نکند از حالت ضربان توقف و مرگ  انسان حتمی است.

هر نقطه و سلول از بدن نیز فرکانس خاص خود را دارد . تمام مواد زنده و غیر زنده دارای تحرک و فرکانسی ویژه هستند . این ویژگی هم شامل حال انسان می شود.

ارتعاش انرژی آفرینش و خلقت خداست.

نتیجه این است که همه ی هستی با رقص ارتعاش حیات دارد و بوجود آمده به هم مرتبط هستند و تنها تفاوت تمامی موجودات هستی تفاوت اطلاعات ارتعاش و به اصطلاح، اطلاعات فرکانس آنها است. ذرات اتم های ما با یک صندلی هیچ تفاوتی ندارند فقط میزان ارتعاش و فرکانس ما با صندلی یکی نیست و همین تفاوت در فرکانس است با باعث تفاوت ظاهر همه موجدات می شود.

تفاوت انسان ها

تفاوت ارتعاشی که بین انسان با سایر موجودارت به آن اشاره کردیم ، همین قانون تفاوت ارتعاش هم در بعد روانی و فیزیکی انسان صدق می کند . انسان در هر حالت روحی و احساسی خاصی که باشد فرکانس و ارتعاش همان احساس را تولید می کند . واقعیت این است که یک انسان مثبت اندیش ارتعاشش با یک فرد منفی نگر متفاوت است .

ارتعاش یک فرد اخلاق مدار و معنوی با یک غیر اخلاقی و غیر معنوی متفاوت است؛ ارتعاش یک انسان بیمار با یک انسان سالم هم متفاوت است . وجود همین تفاوت ارتعاشی است که تفاوت سبک زندگی و دستاوردهای زندگی را متفاوت می کند . همین تفاوت ارتعاش است که باعث می شود عده ای  فقیر و عده ای ثروتمند شوند ، عده ای را شاد و عده ای را غمگین ، عده ای را بیمار و عده ای را تندرست می کند. چون هر ارتعاش و فرکانسی دارای کدهای امواج الکترو مغناطیسی (آگاهی و اطلاعات) است و همین موج ها بنا به قوانین فیزیک از حالت امواج به حالت ذرات مادی در زندگی تبدیل می شوند و به شکل اتفاقت مثبت یا منفی در زندگی ما آفریده می شوند.

مطالب مرتبط

آخرین مطالب سایت

سرفصل‌های این مطلب

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدن این مطالب را به شما توصیه می‌کنیم: