شماره تماس: 09336267812

5 قانون که مغز شما را پیشرفت گرا می کند

“دونالد هب” اولین نظریه پردازى است که عمدتا بر مباحث عصبی-فیزیولوژیکى تأکید مى ورزد و همچنین نظریه وی به رویدادهاى شناختى نیز وابسته است. نظریه او باعث پیوند علم عصب شناسی با روانشناسی شده است که امروزه از آن تحت عنوان “نوروپسیکولوژی” یاد می شود.

اصول نوروفیزیولوژکی  دونالد هب ، مکانیسمی را توضیح می دهد که چگونه محیط و برخی شرایط ادراکی و ذهنی می تواند بر هوش، احساسات و یادگیری و حتی هیجان ها تاثیر گذار باشند. و باعث تحول نورون های مغزی وانعطاف پذیری، و نیرومندسازی شبکه های عصبی مغز شود.

در اینجا به 5 قانون و ویژگی افراد پیشرفت اشاره می کنم که سبب نیرومند سازی سیستم عصبی و مغز شما می شود و همین اتفاق شبکه ای قدرتمند از نورون ها را فعال و تحریک می کند تا مغز شما مانند افراد پیشرفت گرا عمل کند.

 1. قانون کنجکاوی:

افراد پیشرفت گرا کنجکاو هستند، زیرا عمیق هستند.آنها مشتاق هستند که در قلب اطلاعات جدید باشند. آنها متفکران پیشرو هستند که همیشه مایل به مطالعه، رشد و گسترش دانش خود هستند .

حتی اگر کارشناس در رشته های مربوطه خود باشند به دلیل کنجکاوی غرورآمیز آنها افراد شیفته ی یادگیری هستند و همیشه با آخرین تحولات به روز می شوند.

این مسأله به آنها کمک می کند تا در شخصیت و مهارت تکامل پیدا کنند. کنجکاوی شبکه های عصبی مغز را فعال و تیزبین نگه می دارد و از خام بودن از اطلاعات محیط اطراف دور می سازد.

برای مشاهده ادامه مطلب لطفاً عضو ” آکادمی ذهن پیشرفت گرا “ شوید!

در این بخش مطالب ارزشمندی برای اعضای آکادمی تدارک دیده

مطالب مرتبط

آخرین مطالب سایت

سرفصل‌های این مطلب

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا

دیدن این مطالب را به شما توصیه می‌کنیم: