شماره تماس: 09336267812

کتاب موفقیت با ذهن زیبا/ ویدیو

انسان صاحب یک دارایی بیکران و توانایی غیر قابل وصفی است . انسان یک مکانیسم پیچیده و توانمند در خلق اوضاع و شرایط گوناگون است . او دارای نیرویی فراگیر و جهانگستری به نام  اندیشه است . اگر کسی بتواند به درستی از این منبع و گنج عظیم ” فکرزیبا “استفاده کند ، به طرزی شگفت آور به تمامی اهداف مادی و معنوی خویش دست خواهد یافت.

شاید اگر زودترازاین با پیام و معنای گفته ی ” ادوارد دو بونو” آشنا می شدم تا به این اندازه با مشکلات مختلف دسته و پنچه نرم نمی کردم ، ولی باز خداوند را شکر می کنم که مرا هدایت نمود و تحولی شگفت آور در افکارو زندگیم ایجاد نمود. ” دوبونو” در کتاب درس های درست اندیشیدن می گوید: ” کیفیت آینده ی ما به کلی به کیفیت تفکر ما بستگی دارد . این امر در سطح فردی ، در سطح جامعه و جهانی مصداق دارد ” ( ص 12). 

از پرتو هدایت الهی درتغییراندیشه هایم،  توانستم جنبه های مختلف زندگیم را متحول کنم و با معنای جدیدی از سلامتی ، شادی ، ثروت معنوی و مالی آشنا شوم  . گویی دوباره متولد شدم و پا در دنیای شگفت آوری گذاشتم .  باید بگویم که شما هم مثل من فرصت زیادی دارید تا با دنیای جدیدی مملو از ثروت و شادی و معنویت برسید . همه چیز در انتظار شما نشسته است . حالا دنیا منتظر اندیشه های طلایی شما است تا شما را به آنچه می خواهید برساند.    

عصر جدیدِ کنونی نوید دهنده ورود به مرحله تازه ای از شکوفایی آگاهی انسان از یک کشف بزرگ و بی نظیر است . کشفی که تمام نوآوری ها ، زیبایی زندگی و شکوفایی توانمندی های درون انسان به آن بستگی  دارد  . این کشف بزرگ از قدرت های نهفته در درون انسان پرده برداشته و به انسان کنونی نیرویی فوق تصور و بی حد بخشیده است . آگاهی انسان از توانمندی های  بیکرانش او را تبدیل به موجودی نمونه کرده است و او را برهمه ی اوضاع دنیای خویش حاکم نموده . این راز بزرگ ، قدرت درون ما را آشکار ساخته و به ما این مژده را می دهد که انسان توانایی خلق کردن هر موقعیتی را دارد . این کشف بی نظیر مربوط به نیروی شگفت آور اندیشه و درون ماست که ویلیامزجیمز پدر روانشناسی آمریکا از آن به عنوان مهمترین کشف بشری در صد ساله اخیر نام می برد . به گفته تمامی پیامبران ، دانشمندان ، عارفان و روانشناسان ، اندیشه ی انسان قدرت خلق کردن هر موقعیتی را دارد . 

همه ی ما می توانیم توسط اندیشه هایمان به اوج هرموفقیتی دست یابیم .    می توانیم به آنچه که می خواهیم و از آن لذت می بریم ، برسیم . برای رسیدن به چنین هدفی نیازبه داشتن سرمایه هنگفت مالی نیست ؛ نیازی نیست که از امکانات و پشتوانه های خاصی برخوردار باشیم . نیروی اندیشه، ظرفیت ها و توانمندی های نامحدودی دارد . همه چیز برای دست یافتن به خوشبختی، سعادت و آرامش ما در درون اندیشه ها مهیا است . به اصطلاحی ، قدرت آفرینش و خلق هرموقعیتی را داریم . همه چیز در دستان ماست ، ثروت ، معنویت ، شادی .

جهت تهیه این کتاب به بخش محصولات مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط

آخرین مطالب سایت

سرفصل‌های این مطلب

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدن این مطالب را به شما توصیه می‌کنیم: