شماره تماس: 09336267812

چه زمانی پیشرفت می کنید؟

یک خبر خوشحال کننده!

می دانید چرا این مقاله را می خوانید؟ چون امید به پیشرفت در دل شما هنوز زنده است . همین حالا کلنک موفقیت شما توسط دستان خودتان به زمین زده شده، چون تصمیم گرفته اید تا تغییراتی به زندگی خودتان بدهید، این یک گام مهم برای پیشرفت است . یعنی امید و باور به تغییر .

خواندن همین مقاله، یک گام بسیار بزرگ و اساسی برای آغاز هر موفقیتی محسوب می شود . چون بعضی ها، حتی قادر به انجام چنین تصمیمی هم نیستند و باور ندارند که می توانند زندگی خودشان را تغییر دهند. این مسأله نشان می دهد که شما واقعاً شروع خوبی داشته اید، باقی کار نیاز به همت شما دارد.

خیال نکنید که موفق ها دارای یک مغز خارق العاده تر از شما هستند و یا از توانمندی های ارادی بی نظیری نسبت به شما بر خوردارند . من می گویم ممکن است شما هم در بعضی از صفات و ویژگی ها از آن ها بهتر باشید. اما چون به علل مختلف نتوانسته اید توانایی های خود را بیدار کنید از صحنه ی رقابت موفقیت عقب مانده اید .

مهم نیست، چون شما دوباره می خواهید تمرین کنید و از نو شروع کنید. خیال نکنید رمز پیشرفت موفق ها در زمینه ها و فعالیت ها ی مختلف به این دلیل بوده که آنها صاحب  پشتوانه مالی یا دارای مدرک تحصیلی عالی، یا حمایت خانوداگی ایده آل و از نعمت نبوغ خاصی برخوردار بوده اند؛ اگر چنین فکر می کنید به شما می گویم که در اشتباه هستید .

به قول یکی از اساتید علوم موفقیت:” دنیا مملو از تحصیل کرده های شکست خورده و ناتوان است، دنیا پر از انسانهای با استعداد فلاکت دیده و ثروتمندان به فقر گرفتار شده است “. 

فکر جیبم خالی است، خانواده درستی ندارم ، از من گذشته، انسانی بی استعدادم، همه موقعیت ها و فرصت ها اشباع شده، آهی در بساط ندارم، کاری برای من وجود ندارد، پشتوانه ای ندارم و حرفه ای بلد نیستم، این قبیل صحبت ها را کنار بگذارید.

بدانید موفق ها وارث امکانات و سرمایه های کلان نیستند و نبودند. این افراد بزرگ به رغم محدودیت ها و مرارت های زیاد، توانسته اند حصار ناممکن ها و باورهای محدود نگر را فرو بریزند و به قهرمان سرنوشت و زندگی خودشان تبدیل شوند .

از تحلیل و بررسی زندگی این  نوابغ این نکته مهم کشف می شود که آنها  مانند همگی ما ، انسان های عادی بوده اند .

برای مشاهده ادامه مطلب لطفاً عضو ” آکادمی ذهن پیشرفت گرا “ شوید!

در این بخش مطالب ارزشمندی برای اعضای آکادمی تدارک دیده

مطالب مرتبط

آخرین مطالب سایت

سرفصل‌های این مطلب

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا

دیدن این مطالب را به شما توصیه می‌کنیم: