شماره تماس: 09336267812

مسئولیت پذیری ثروت ساز

استانداردهای ذهن خودتان را بالا ببرید.

می خواهم از یک غول چراغ جادو ثروت ساز صحبت کنم که می تواند شتاب دهنده پیشرفت زندگی مالی شما باشد . حقیقتاً این یکی از سیستم های مهم و خارق العاده تحول زندگیم بود که در هر سخنرانی یا همایش از آن صحبت می کنم.  اگر از آن بی اطلاع باشید این عامل می تواند سرعت گیر پیشرفت زندگی تان باشد .

مقصر دانستن دیگران در شرایط ناکامی یکی از ترفندهای ذهنیت شکست پذیر در برابر ذهنیت پیشرفت گرا است. ضد ثروت ؛  برنامه ریزی  ذهنیت فقیر و دفع کننده ثروت است.

یکی از عالی ترین تاکتیک ها و ویژگی های افراد پیشرفت گرا برخورداری از شخصیت مسئولیت پذیری آنها است .

مقصر دانستن دیگران در شکست ها و ناکامی ها یکی از بدترین انتخاب هایی است گه می تونه سرعت بدبخت شدن افراد را زیاد کند.

افراد پیشرفت گرا خوب می دونند که اگر می خواهند پیشرفت کنند باید مسئولیت پذیر باشند

هر چه مسئولیت بیشتری بپذیرید ، تسلط و انرژی کنترل بیشتری بر کسب و کار خود ، ثروت ، درآمد ، خانواده ، کارمندان را خواهید داشت . نشانه گرفتن انگشت اشاره شکست و بدبختی به سوی دیگران خیلی راحت است ولی خیلی راحت هم بدبختی های مختلف دیگر را خلق و جذب می کند.

گفتم خیلی ساده است که دیگران را در مشکلات زندگی خودمان مقصر بدانیم  ولی این شلیک تیر بدبختی به سوی خودمان است.

مقصر دانستن دیگران خالق ذهن قربانی شده است. افرادی  که با ذهنیت قربانی بودن عادت دارند ، ذهن آنها کاملا زنگ زده و مسموم است و حتی می توانند ذهن دیگران هم مسموم کنند.ذهنیت قربانی ترمز دستی و سرعت گیر پیشرفت شغلی ، مالی و حرفه ای است.

بیایید به جای ذهنیت قربانی، ذهنیت مسئولیت پذیری را انتخاب کنید. این راه انتخاب و تصمیم، یک انتخاب عالی برای ورود به یک مدار جدید و زندگی برتر و جذب خوشبختی بیشتر است . این انتخاب به شما کمک می کند تا قدرت ایجاد خلاقیت تغییرات را پیدا کنید .

ذهنیت قربانی بودن آسان ترین راه فقیر شدن و بدبخت شدن  شما است. اگر بخواهید گناه بدبختی را بر گردن دیگران بیندازید تنها کسی که بدبخت تر می شود خودتان هستید.

وقتی دیگران را گناهکار بدبختی زندگی خودتان می بینید به سرعت  باتری عظمت آفرینشگری درون تان را خالی می کنید. این پایین ترین سطح ارتعاش زندگی محسوب می شود و پایین ترین سطح آگاهی دررابطه با خلق یک سبک زندگی با کیفیت . استانداردهای ذهن خودتان را بالا ببرید. برند سازی ذهنیت یعنی همین انتخاب .

مسئولیت همه چیز را می پذیرم . این طرز فکر می تواند، غول درون شما را بیدار کند، قدرت مدیریت  زمان، کنترل و آفرینش را در اختیارتان بگذارد.

عدم مسئولیت پذیری یعنی انکار خالق بودن خودتان؛ یعنی کنار زدن قدرت خودتان؛ یعنی انکار وجود .

وقتی شیوه ذهنیت مسئولیت پذیری را می پذیرید شروع به ارتباط با کل امکانات هستی می کنید و  به گسترده کردن دامنه خلاقیت روح تان کمک می کنید. فوق العاده و زیبا است.  خودتان را هم راستا با اتفاقات جدید می بینید، رویدادها عالی در برابر چشمان شما ظهور می کند. جهان به جای محدودیت گذاری ، در برابر شما نامحدود می شود. این روش خلق آفرینش انرژی و ارتعاش ذهنیت عالی مسئولیت پذیری است. اگر مغز تان مسموم شود، دیگر هیچ عملکرد معجزه سازی ندارید.

جهان برای انسان غیر مسئول، غیر خلاق ، بی مسئول، مبهم ، پیچیده، سخت ، مانع تراش و ناکارآمد می شود، ولی برای انسان های مسئول خلاق ، و کارآمد و آفرینش گر می شود. شاید ناراحت کننده باشد ولی اگر انتخابت از نوع ذهنیت قربانی شده باشد، ساده لوحانه ترین روش ضد شکوفا سازی زندگی را انتخاب کرده ای .

انکار مسئولیت پذیری خودتان، خطرناک تر از ضرر فیزیکی دیگران و شرایط است.

حتی شیطان هم مقصر نیست، چون اگر ما از ظرفیت های الهی استفاده کنیم، شیطان جرات پیدا نمی کند نزدیک ما هم شود .

البته منظورم این نیست اگر با نقص مغزی متولد می شوید، این تقصیر شما است و یا یک راننده الکلی به خودروی شما زد، مسئولیتش بر گردن شما است . ولی اگر با تمرکز زیاد، گیر دادن و پیله کردن  به موضوع این راننده الکلی، زندگی کنید، شاهد ورود افراد زیادی مثل این راننده که به شما ضربه بزنند در زندگی تان خواهید بود.

اگر نمی خواهید زیر بار زندگی فلاکت بار باشید باید یک انتخاب ویژه بکنید و تحول جدیدی به مغزتان بدهید.

با مسئولیت پذیری به فرمول مهندسی معکوس ذهنیت ثروت ساز  دست می یابید.

مطالب مرتبط

آخرین مطالب سایت

سرفصل‌های این مطلب

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدن این مطالب را به شما توصیه می‌کنیم: