شماره تماس: 09336267812

فرکانس انسان

تولید هر موج و ارتعاش ذهنیتی تبدیل به فرکانس آفرینش همان ذهنیت می شود و در زندگی شکل واقعی به خود می گیرد.

پیام مهم این است که آفرینش هر چیزی نخست از ذهن ما ریشه می گیرد . یعنی ذهن ما آفریننده رویدادهای زندگی ما است . به همین دلیل است که می گویم ، تجسم موفقیت از تلاش فیزیکی برای آن موفقیت مهم تر است . اگر بخواهم به شکل میزان درصد بیان کنم ، تحقق هر رویداد به اصطلاحی نیاز به  80 درصد تجسم ، 20 درصد تلاش دارد. چون نیروی های درونی خیلی قوی تر از نیروی های بیرونی هستند.

مبداً آفرینش همه چیز از ارتعاش یا فرکانس است . اساس و پایه آفرینش هر موجودی در این هستی و این عالم از ستارگان تا سلول و یک قطره آب ، همه چیز از ارتعاش و فرکانس تشکیل شده است.ارتعاش به نوعی انرژی اطلاعات و آگاهی خداوند است که در تمامی موجودات این عالم تجلی یافته است . ارتعاش یا فرکانس موجب پیوند اتم های عناصر این جهان می شود و سپس پدید آمدن اشکال مختلف هستی را رقم می زند.

انسان هم مانند سایر موجودات این عالم یک موجود ارتعاشی است  ولی انسان به دلیل برخوردارری از ذات و ماهیت الهی خودش (انطباق روحی )،  یک سیستم فرکانس و ارتعاشی  است ولی از نوع ویژه تر، خاص تر و سطحی بالاتر از سایر موجودات که سایر موجودات قادر به دست یابی به چنین سطح انرژی فرکانسی نیستند.

آنچه که درکل نظام هستی شناخته شده‌است از جنس نور و فرکانس و یا از جنس انرژی و آگاهی‌ است. تمام کائنات و تمام موجودات عالم ، زنده و غیر زنده در رقص ارتعاش دائمی هستند . اگر کمی‌‌به اطراف خود دقت کنید، متوجه دریایی از فرکانس های نامرئی خواهید شد که حاوی اطلاعات رمزگذاری شده هستند. مثل رادیو، تلفن همراه، رسیور در حال دریافت و ارسال فرکانس هائی هستند که همگی سیگنالهای متفاوت را حمل می‌‌کنند‌.

انسان همانند سیستم های تکنولوژی دیگر شبیه به یک سیستم ارسال و دریافت سیگنال و فرکانس به محیط اطراف است.  دقیقاً مثل یک آنتن گیرنده و فرستنده عمل می کند و باعث نمایش انواع ارتعاشات در زندگی می شود.

مطالب مرتبط

آخرین مطالب سایت

سرفصل‌های این مطلب

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدن این مطالب را به شما توصیه می‌کنیم: