شماره تماس: 09336267812

سرچشمه سیستم اصلی پول سازی کجاست؟

بزرگ ترین تله ای که می تواند زندگی شما را در انواع بحران ها، کمبود ها و خصوصاً محدودیت های مالی قرار دهد این عامل است که فقط به دنبال کسب پول و افزایش ثروت باشید . عملیاتی ترین روش استادانه و زیرکانه ترین راه برای جذب  پول و ثروت این است که باید اول به دنبال تحقق رویاهایتان و طرح زندگی تان باشید . لازم است که در گام نخست به دنبال کشف رویاهای تان  به جستجو بپردازید و آنها را تعقیب کنید . در غیر این صورت برای پول در آوردن گیج می شوید و اگر پول هم در بیاورید، از آن لذت خاصی نمی برید و همه چیز شما پول می شود؛ زندگی تهی و بی معنا و سرد ، بدون هر نوع ماجراجویی درونی .

موهبت ثروت در کسب پول نیست، در تجلی رویاهای شما است . دنبال پول، نشانه های گمراه کننده از رسیدن به گنج ثروت است. راه رسیدن به گنج واقعی در درون صندوقچه رویاها نهفته است نه جسم پول . شعاع های رویاها هستند که موج آنها به جنس پول در می آید. ثروت راستین و رضایت بخش و شور انگیز و گوارا، از درون رویای خودتان می جوشد.  این ثروت رویاهای درونی است که درد پول و ثروت را به لذت توانگری و دولتمندی وآرامش دگرگون می سازد. این اصل ثروتمند شدن نام دارد. اول رویاهایت را بجو . اگر چنین نکنید ، مدام از ثروت فاصله می گیرید و بیشتر رنج می آفرینید . به اصطلاح رنج می کشید تا رنج نبینید .

فشار مسأله را حل نمی کند ، بلکه باعث مسدود شدن راه ها می شود . باید جرقه های درونی زده شود تا از این طریق جریان انرژی ثروت در زندگی باز شود. باید بدانید در همان جایی که دچار احساس رنج و فشار می شوید ، نشانه ی مسدود شدن جریان انرژی است، و به انرژی اجازه نمی دهید تا آزادانه در زندگی چرخش کند. بیشتر مردم به اندازه عمق ثروت های شان ، شاد نیستند ، چرا که چاه زندگی آنها ظلمانی است نه رودخانه ای زلال و جاری .  زندگی آنها بدون جذبه و سرد است و هیچ خاصیتی و انرژی در آن تراوش نمی کند.

ایجاد رابطه ی قوی صمیمانه و دوستانه با ثروت (مسیر پول سازی)، از مسیر تکامل رویاها می گذرد.  کسی که اجازه ندهد رویاهای زندگی او را هدایت و زندگی او را بسازند، نمی تواند یک زندگی دلچسب و رویایی آرامش بخش واقعی را تجربه کند.  به گفته پرفسور تپرواین ” راز پول در عمق باطن خود آن چیزی که ما را در کمال میل و رغبت ، با شادی و اشتیاق سرشار و ارضاء می کند ، همان کاری است که با مهارت تمام انجام می دهیم  (علاقه ) و می توانیم در آن یک استاد بی همتا ی اصل و ناب شویم.

همانطور که تپرواین می گوید ” روح ما تحقق بخشیدن به خویشتن را می طلبد .” پس راز ثروت در مرکز رویاهای ما نهفته است . رویاها، چشم های تیزبینی دارند که آن چشمان  روح ما است. چیزی که می تواند ثروت واقعی و دلچسب را برای ما به ارمغان آورد، در دنبال کردن رویاهایمان قلبی نهفته است، نه خود ثروت و پول .راز ندای دل و عشق به رویاها نه عشق به پول-.  عشق به پول شما را ضعیف ، محدود ، شکننده و بیمار می کند . شاید پولدار شوید ولی هرگز معیار یک انسان واقعاً ثروتمند را به دست نمی آورید . به یک انسان فضا گستر انواع ثروت تبدیل نمی شوید، بلکه برده ثروت خواهید شد.

این دنیا به انسان های رویا پرداز نیاز دارد نه افراد ثروت پرست.  رویاها، انرژی خلاقیت تکاملی هستی هستند. رویاها کانون شکوفایی جهان هستند . راز بزرگ ثروت در طبیعت وجودمان نهفته است. پروسه ی آفرینش واقعی ثروت و فراوانی مالی به همین شکل کامل می شود. یک انسان واقعاً موفق کسی است که اجازه نمی دهد رویاهای مقدس درونش فدای مادیات و پول شوند. چنین انسان هایی وقتی دولتمند و پولدار شوند ، انسان گرایی خود را همچون “بیل گیتس” فراموش نمی کنند.

کسی که تمرکز خود را فقط بر رشد یک جنبه زندگی معطوف کند، کل سیستم های ثروت ساز زندگی را از دست خواهد داد .تنها با دنبال کردن رویاها است که از طریق ثروت وجودی می توانید به جریان زندگی انرژی ثروت راستین را تزریق کنید. ثروت وجودی خودتان راه حیاتی تجلی انواع انرژی است و آن را سرچشمه ای برای آفرینش انواع برکت و فراوانی شخصی و اجتماعی بدانید. چرا که تنها از طریق هنر عشق ورزی به رویاها می توان احساس اوج را درک کرد و از آن به عنوان یک سیستم هدایت به سوی کشف بی نهایت خویش استفاده کرد . در این صورت است که با طرح عظیم و پتانسیل الهی تان به یگانگی می رسید و هر نوع فرصت و امکاناتی، یا هر چیزی را در راه تحقق اهداف و رویاهای تان  از قبل آفریده شده می بینید و لذت رسیدن به یک ثروت واقعی را حس می کنید . در اینجا است که پول به دنبال شما است، نه شما به دنبال پول.

رویاها، نیروی تولید کننده انواع ثروت های متعالی کننده هستند. به گفته ی پرفسور کورت تپرواین ، رویاها ، روح هر واحد زنده است. ”  به عبارتی تو با دنبال کردن رویاهایت ، زنده محسوب می شوی ، در غیر این صورت یک فرد مکانیکی هستی که فریب قدرت پول شده است . ” وقتی انسان فقط با میزان پولش، بزرگ و شاد می شود، یعنی هنوز فقیر و بی چیز است ؛ یعنی از درون تهی است و هیچ قدرتی ندارد؛ یعنی به معنای واقعی انسان ناقص است.

مراقب باشید که نردبان موفقیت را بر روی دیوارهای خرابه های پول پرستی  تکیه ندهید. هر لحظه که بالا می روید ، احتمال ریزش این دیوارها زیاد است.

نخستین تیکه گاه واقعی انسان برای هر نوع پیشرفتی در شناخت ابعاد وجود خودش نهفته است . وقتی با هسته ی درونی حرکت می کنید شما بر هر چیزی مسلط و کنترل دارید، چرا که با پتانسیل بذر درونی جوانه های خود را به یک درخت تنومند تبدیل می کنید ؛  اثربخش و مثبت می شوید و همه چیز در اطراف شما منشع ارتعاش ثروت محسوب می شود .

پول و درآمد تکه ای از پازل این شگفتی زندگی است. انسانی که با یک بُعد حرکت کند، زندگی او یک تخته کم می آورد وخواهد لنگید و بر زمین خواهد خورد.

در اجرای کنسرت سرور تکامل و پیشرفت، ثروت تنها یک ابزار نواختن است، ابزارها و ملودی های دیگری هم وجود دارند که سرور ثروت زندگی را می نوازند. کوک کردن نت های درونی راهکاری مهم برای برنامه ریزی و نواختن زیباترین سمفونی زندگیست.

زندگی زمانی ارزشمند است که از الهام درون و بیداری رویاهای قلبی برخیزد. زندگی با شناخت ثروت در تمامی ابعادش می تواند شما را به یک انسان 100% ثروتمند تبدیل می کند.

بیایید به بیانیه ی زیبای پروفسور تپر واین در مورد ثروت توجه کنیم:

” آگاهی و توجه جدید ما نسبت به پول ، نشان می دهد که ثروت ، واژه ای دیگری برای تکامل رشد است . آفرینش ، همانا به ظهور رساندن پتانسیل های ثروت درونی در دنیای واقعیت است.”

مطالب مرتبط

آخرین مطالب سایت

سرفصل‌های این مطلب

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدن این مطالب را به شما توصیه می‌کنیم: