شماره تماس: 09336267812

سرچشمه سیستم اصلی پول سازی کجاست؟

بزرگ ترین تله ای که می تواند زندگی شما را در انواع بحران ها، کمبود ها و خصوصاً محدودیت های مالی قرار دهد این عامل است که فقط به دنبال کسب پول و افزایش ثروت باشید . عملیاتی ترین روش استادانه و زیرکانه ترین راه برای جذب  پول و ثروت این است که باید اول به دنبال تحقق رویاهایتان و طرح زندگی تان باشید . لازم است که در گام نخست به دنبال کشف رویاهای تان  به جستجو بپردازید و آنها را تعقیب کنید . در غیر این صورت برای پول در آوردن گیج می شوید و اگر پول هم در بیاورید، از آن لذت خاصی نمی برید و همه چیز شما پول می شود؛ زندگی تهی و بی معنا و سرد ، بدون هر نوع ماجراجویی درونی .

موهبت ثروت در کسب پول نیست، در تجلی رویاهای شما است . دنبال پول، نشانه های گمراه کننده از رسیدن به گنج ثروت است. راه رسیدن به گنج واقعی در درون صندوقچه رویاها نهفته است نه جسم پول . شعاع های رویاها هستند که موج آنها به جنس پول در می آید. ثروت راستین و رضایت بخش و شور انگیز و گوارا، از درون رویای خودتان می جوشد.  این ثروت رویاهای درونی است که درد پول و ثروت را به لذت توانگری و دولتمندی وآرامش دگرگون می سازد. این اصل ثروتمند شدن نام دارد. اول رویاهایت را بجو . اگر چنین نکنید ، مدام از ثروت فاصله می گیرید و بیشتر رنج می آفرینید . به اصطلاح رنج می کشید تا رنج نبینید .

فشار مسأله را حل نمی کند ، بلکه باعث مسدود شدن راه ها می شود . باید جرقه های درونی زده شود تا از این طریق جریان انرژی ثروت در زندگی باز شود. باید بدانید در همان جایی که دچار احساس رنج و فشار می شوید ، نشانه ی مسدود شدن جریان انرژی است، و به انرژی اجازه نمی دهید تا آزادانه در زندگی چرخش کند. بیشتر مردم به اندازه عمق ثروت های شان ، شاد نیستند ، چرا که چاه زندگی آنها ظلمانی است نه رودخانه ای زلال و جاری .  زندگی آنها بدون جذبه و سرد است و هیچ خاصیتی و انرژی در آن تراوش نمی کند.

برای مشاهده ادامه مطلب لطفاً عضو ” آکادمی ذهن پیشرفت گرا “ شوید!

در این بخش مطالب ارزشمندی برای اعضای آکادمی تدارک دیده

مطالب مرتبط

آخرین مطالب سایت

سرفصل‌های این مطلب

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا

دیدن این مطالب را به شما توصیه می‌کنیم: