شماره تماس: 09336267812

راز آیین پول (فصل اول)

قوانین پول

بزرگ ترین انقلاب مالی در دست یابی به این راز صورت گرفته است که پول سرمنشأ بیرونی ندارد ، بلکه تجلی پول از درون اندیشه ها صورت می گیرد.

ما در جهانی زندگی می‌کنیم که توسط قوانین مشخصی اداره می‌شود. این قوانین همیشه روی همه افراد و اشیا ، موقعیت ها و جریان های زندگی در همه مکان‌ها و زمان ها در حال تاثیرگذاری هستند. اساس و بنیاد ما انرژی توجه و عشق الهی است . ما یک موجود فرکانسی و ارتعاشی از احساس سرور ، توجه و عشق الهی هستیم.

فرمانروای تمامی ثروتها ما را با زیباترین احساسات و ارتعاشات خودش خلق کرده . ما هم فرکانس با او هستیم. فرکانس ثروت و قدرت رفاه ، جزو زیباترین فرکانس ها الهی است و مثل فرکانس شکرگزاری با شکوه است. ثروت نشانه ارتعاش زیبایی است و فقر جزو فرکانس غیر الهی و شیطانی است.

پول مظهر انرژی تعادل افکار و اندیشه ها است (فقر نشانه نوعی اختلال فکری است). در جهانی که ما در آن زندگی می‌کنیم، همه چیز بر اساس تعادل و فراوانی است، پول به عنوان نمادی از انرژی تعادل زندگی در نظر گرفته می‌شود. اگر با کمبود مالی رو برو هستیم به معنای بی تعادلی در زندگی است.  

مثل همه انرژی‌های موجود در جهان، پول هم از یک سری قوانین جهانی پیروی می‌کند.اگر پول را به عنوان انرژی در نظر بگیریم از حالت غیر مادی به حالت مادی تغییر کرده و در زندگی به صورت خاصیت مادی ظهور می کند . پول می تواند به صورت امکانات مادی ، مثل طلا ، خانه ، پوشاک و تامین انرژی زیستی مثل آب و خوراک و شرایط جسمی مثل بیماری و سلامتی بازهم تغییر کند. همانطور که متوجه شدید، پول فقط پول نیست .  پس اصل آن چیست ؟ پول نوعی انرژی احساسی است .  برای شما مثال میزنم.

آیا وقتی جیبتان پر پول است حال بهتری از لحاظ روحی و جسمی پیدا نمی کنید ؟

یا آیا وقتی آهی در بساط ندارید، چه احساسی  دارید؟

پس اطمینان داشته باشید پول مظهر احساس شما است که به زبان ساده انرژی احساسی منفی یا مثبت شما را کنترل می کند. احساس می تواند به انرژی مادی و اجسام تبدیل شود .  فردی که بر سرنوشت مالی خود تسلطی ندارد، تحت حاکمیت احساس منفی خواهد بود که این امر او را از لحاظ گسترش امور زندگی محدود می کند .

اما چرا بعضی اوقات جریان آن بجای رشد و افزایش ،  به شکل منفی در زندگی تغییر جهت داده و جریان انرژی آن در زندگی منفی و یا راکد می شود. اگر سرعت جریان منفی انرژی پول (مثل افزایش ناتوانی در پرداخت بدهی ها یا افزایش بدهی زیاد ، ناتوانی زیاد در خرید ساده ترین امکانات و لوازمات زندگی، ناتوانی در هزینه های تفریحی و رفاهی و…) از جریان سرعت مثبت پول (مثل افزایش درآمد، قدرت خرید امکانات، قدرت پرداخت بدهی ها ، توانایی پرداخت هزینه های تفریحی ، رفاهی و خرید وسایل جدید و….)  بیشتر  شود، در آن موقع می توانیم بگوییم در حال ورود به حوزه یا مدار کمبود و فقر هستیم .

توجه کنید هر چیزی که ما در این جهان می بینیم منشع غیر مادی است که با سطح افکار، احساس و باورهای ما وارد چرخه ی تجلی مادی می شود . وقتی سطح احساسات و باورها، از همه مهم تر، آگاهی ما، از توجه به فیض فراوانی و فرصت های بی نظیر به سوی محدودیت ها و ناممکن ها  مأطوف شود، در اصل داریم به جریان انرژی منفی ( باردار کردن فاز منفی ذرات محدودیت) نیرو می دهیم  و از باردار کردن ذرات جریان انرژی پول در زندگی محروم می شویم ، چون تمامی ذرات این جهان خاصیت دوگانه دارند یا موج هستند یا ذره .

اگر بر موج منفی فقر و محدودیت توجه کنیم آن را به ذره واقعیت فقر تبدیل می سازیم و خاصیت ذرات فراوانی مالی را به یک موج ضعیف سوق می دهیم و برعکس .

نیرویی که در درون ما است یک سیستم آفرینش گر انرژی است . این نیرو و مکانیسم قدرت و  خاصیت آفرینش گری الهی را دارد تا به هر چیز که می خواهد شکل دهد. افکار بیکار نمی نشینند و هر اندیشه ای با شیوه تمرکز آگاهی به شکل ذرات (پتانسیل آفرینش ) فراخوانده می شود.بدهی و محدودیت های مالی از بیرون به ما تحمیل نمی شوند ، مشکلی در بیرون نیست.

این ما هستیم که با نوع بینش و تفکر خودمان آن را انتخاب کرده ایم و تبدیل به یک واقعیت می کنیم. تغییر نگرش و اندیشه ها و باورها، اولین گام برای تغییر انرژی است ، حتی دیدمان باید به بدهی های زندگی تغییر کند و آن را بجای محدودیت به منابع حمایتی، تغییر نگرش داد.

شکرگزاری یکی از بالاترین فرکانس ها ویژه است . توجه به داشته ها به معنای تقویت کانال ورود  آفرینش پول است. و به همین دلیل وقتی احساس فراوانی در وجود شما شکل می گیرد، قطب انرژی فراوانی(تبدیل موج احتمال به ذرات حقیقی )  به سوی شما گرایش و مجذوب شما می شوند. و در این شرایط سرعت یا جریان فراوانی شتاب بیشتری از جریان منفی می گیرد ( جابجای انتقال انرژی فقر به ثروت ). حتی ممکن است بدهی داشته باشید ولی این بدهی ها در مقابل دارایی و درآمد تو هم خیلی ناچیز باشد.

انتخاب با ما است . و موقعیت های زندگی همگی به موقعیت ” تمرکز انتخابی “ما بر جنبه های منفی یا مثبت وقایع بستگی دارد. اگر مدام حتی به این بدهی ها به عنوان منفی نگاه کنید آنها رفته رفته گسترده تر می شوند و باعث رنجشتان می گردند(ناله کردن از اوضاع و بانک ها)- .

راهکار واقعی جذب پول ، توجه به وفور فراوانی و شکر گزاری است (آگاهی نقش بسزایی دارد) .

همیشه به خودت بگو ” من شاهد جریان فراوانی مالی هستم و زندگیم در جریان فیض انرژی مثبت مالی الهی قرار دارد.”

پایان قسمت اول

مطالب مرتبط

آخرین مطالب سایت

سرفصل‌های این مطلب

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدن این مطالب را به شما توصیه می‌کنیم: