شماره تماس: 09336267812

موضوع دانش موفقیت مالی

منشع اولیه پول

منشع اولیه پول ازافکارتان سرچشمه می گیرد . کم و یا زیاد شدن پول به موقعیت های بیرونی بستگی ندارد، بلکه راز مهم در درون خودتان نهفته است.

در این بخش از پیشرفت مالی به این نکته اشاره می کنم که نقطه اتصال به وفور پول در کجاست ؟

وقتی به نداشته ها تمرکز می کنید یعنی به جریان کمبود و محدودیت انرژی می دهید . این مسأله باعث می گردد تا شما به منبعی اتصال پیدا کنید که در آن سیستم ، چیزی جزء خاصیتی میرایی و عدم آفرینش نمی بینید.  و زمانی که شکر گزار داشته هستید یعنی به منبع وفور نعمت و ثروت توجه و اتصال دارید . در این منبع جریان انرژی آفرینش در حال گردش و فعال است .

اتصال ذهنی به هر منبع ( محدودیت ساز یا فراوانی ساز) می تواند شرایط اقتصادی و مالی شما را دچار تغییر و تحول مثبت یا منفی کند.

باید به یک نکته مهم توجه نمایید . جریان پول و ثروت خاصیتی دو گانه دارد (تجلی یا عدم تجلی ). جریان خاصیت دو گانه پول دقیقاً مطابق و بر اساس خاصیت دوگانه ذرات فیزیک کوانتوم موج یا ذره در زندگی تجلی می کنند . ذرات انرژی افکار و باورهای شما خاصیت دو گانه دارند .

افکار می توانند به صورت خاصیت دوگانه ذرات منفی و مثبت ، باردار شوند و یا خنثی.

وقتی شما به جای شکر گزاری از داشته، توجه خودتان را به نداشته ها و موقعیت های منفی متمرکز می کنید و از شرایط منفی سخن می گویید و یا در مجاورت افراد منفی به صورت مدام  ناله و شکایت از وضعیت اقتصادی کشور و زندگی دارید، بدانید که در حال فعالیت خنثی سازی جریان وفور و نعمت و باردار کردن محدودیت ها و شرایط سخت اقتصادی در زندگی هستید .

مطالب مرتبط

آخرین مطالب سایت

سرفصل‌های این مطلب

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدن این مطالب را به شما توصیه می‌کنیم: