شماره تماس: 09336267812

راز آیین پول(فصل 4)

نقطه اتصال به منبع پول و پیشرفت در کجاست؟

در قسمت اول ، دوم و سوم  راز آیین پول ، توضیح داده شد که پول یک انرژی است که توسط اندیشه های شما از حیطه نامرئی توسط شرایط خاصی بارگذاری می شود و سپس با اتصال به مدار زندگی شما وارد حیطه ی مادی زندگی تان می گردد. 

در فصل های قبل توضیح دادم که جریان پول تنها به شکل شرایط کاغذی وارد زندگی نمی شود بلکه دارای اشکال متفاوتی است که زندگی را برکت مالی می بخشد که باید به این موضوع خیلی توجه داشت .

منشع اولیه پول ازافکارتان سرچشمه می گیرد . کم و یا زیاد شدن پول به موقعیت های بیرونی بستگی ندارد، بلکه راز مهم در درون خودتان نهفته است.

در این بخش از راز آیین پول به این نکته اشاره می کنم که نقطه اتصال به وفور پول در کجاست ؟

وقتی به نداشته ها تمرکز می کنید یعنی به جریان کمبود و محدودیت انرژی می دهید . این مسأله باعث می گردد تا شما به منبعی اتصال پیدا کنید که در آن سیستم ، چیزی جزء خاصیتی میرایی و عدم آفرینش نمی بینید.  و زمانی که شکر گزار داشته هستید یعنی به منبع وفور نعمت و ثروت توجه و اتصال دارید . در این منبع جریان انرژی آفرینش در حال گردش و فعال است .

اتصال ذهنی به هر منبع ( محدودیت ساز یا فراوانی ساز) می تواند شرایط اقتصادی و مالی شما را دچار تغییر و تحول مثبت یا منفی کند.

باید به یک نکته مهم توجه نمایید . جریان پول و ثروت خاصیتی دو گانه دارد (تجلی یا عدم تجلی ). جریان خاصیت دو گانه پول دقیقاً مطابق و بر اساس خاصیت دوگانه ذرات فیزیک کوانتوم موج یا ذره در زندگی تجلی می کنند . ذرات انرژی افکار و باورهای شما خاصیت دو گانه دارند . 

افکار می توانند به صورت خاصیت دوگانه ذرات منفی و مثبت ، باردار شوند و یا خنثی.

وقتی شما به جای شکر گزاری از داشته، توجه خودتان را به نداشته ها و موقعیت های منفی متمرکز می کنید و از شرایط منفی سخن می گویید و یا در مجاورت افراد منفی به صورت مدام  ناله و شکایت از وضعیت اقتصادی کشور و زندگی دارید، بدانید که در حال فعالیت خنثی سازی جریان وفور و نعمت و باردار کردن محدودیت ها و شرایط سخت اقتصادی در زندگی هستید .

ناله کردن و شکر گذاری دو قطب یا جریان انرژی هستند که وقتی بر روی هر کدام متمرکز شوید ، همان را در زندگی می آفرینید یا باردار می سازید ، چون شما یک سیستم آفرینشگر و آشکار ساز هستید.

وقتی بر جریان شکر گزاری تمرکز دارید یعنی بر به خاصیت جریان مثبت انرژی وفور جان می بخشید و به موج کوانتومی ذرات خاصیت بارداری پول ساز مادی را می دهید .  و در این صورت است که شاهد رشد اقتصادی یا ورود ایده ها ، افراد و ابزارهای ثروت ساز  را حس و در زندگی خود به شکل فیزیکی می بینید.

هیچ چیز در این جهان بدون اجازه شما فراخوانده نمی شود . برای قوانین هستی  بد یا خوب وجود ندارد ، بلکه سیستم و ماشین هستی فقط به افکار و تمرکز شما اهمیت می دهد.

مهم احساس و باورهای شما در زندگی است که بر روی چه موقعیتی متمرکز است . حتی اگر به بدهی ها به صورت منفی نگاه کنید،آنها را خاصیت تجلی بیشتری می دهید و با موج انرژی تمرکز، در  هر لحظه  شرایط بدهی خودتان را بیشتر و بیشتر می کنید .  

باید سعی کنید به جای شکایت و ناله کردن، به جریان مثبت داشته ها تمرکز کنید تا هر چه بیشتر به آنها خاصیت باردار شدن رشد را بدهید.

همانطور که گفتم فیض انرژی پول اساساً هم چون خاصیت کوانتومی ذرات ، خاصیت دوگانه دارد. افکارمادی فقر یا ثروت، ظاهر یا نامرئی می شوند. پول می تواند به منبع ملموس و فیزیکی، و یا غیر ملموس یا نامرئی تبدیل شود . گاهی پول در زندگی ظاهر می شود و گاهی نامرئی .  

این خاصیت دوگانه هر چیز مادی در این جهان است . چون سرچشمه این جهان بر اساس همین قوانین کار می کند – سیستم آشکار ساز یا آفرینشگر .

اگر شکرگزار باشید حس مقاومت منفی خود را کاهش می دهید و به ذهن خودتان حس سرشار از فراوانی می بخشید. همین حس باعث فعال سازی ماشین درونی ثروت ساز شما می شود.این قضیه در مورد همه چیز صدق می کند. شغلتان، سلامتی، خانواده، پیشرفت شخصی و حرفه ای و هر چیز دیگری در زندگی .

وقتی بر نعمت ها و داشته های زندگی توجه می کنید ، حساب جاری کائنات ثروت ساز خود را فعال و پُرانرژی نگه می دارید.

مطالب مرتبط

آخرین مطالب سایت

سرفصل‌های این مطلب

1 از طریق در “راز آیین پول(فصل 4)”

  1. با سلام و احترام
    بدینوسیله از زحمات و تلاش های استاد بزرگوارم جناب آقای علی عزیزی جهت این مقالات ارزشمند و عالی تشکر و قدردانی می نمایم. سلامتی و آرزوی توفیق روزافزون جنابعالی را از خداوند متعال خواستارم.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدن این مطالب را به شما توصیه می‌کنیم: