شماره تماس: 09336267812

راز آیین پول(فصل 4)

نقطه اتصال به منبع پول و پیشرفت در کجاست؟

در قسمت اول ، دوم و سوم  راز آیین پول ، توضیح داده شد که پول یک انرژی است که توسط اندیشه های شما از حیطه نامرئی توسط شرایط خاصی بارگذاری می شود و سپس با اتصال به مدار زندگی شما وارد حیطه ی مادی زندگی تان می گردد. 

در فصل های قبل توضیح دادم که جریان پول تنها به شکل شرایط کاغذی وارد زندگی نمی شود بلکه دارای اشکال متفاوتی است که زندگی را برکت مالی می بخشد که باید به این موضوع خیلی توجه داشت .

منشع اولیه پول ازافکارتان سرچشمه می گیرد . کم و یا زیاد شدن پول به موقعیت های بیرونی بستگی ندارد، بلکه راز مهم در درون خودتان نهفته است.

در این بخش از راز آیین پول به این نکته اشاره می کنم که نقطه اتصال به وفور پول در کجاست ؟

وقتی به نداشته ها تمرکز می کنید یعنی به جریان کمبود و محدودیت انرژی می دهید . این مسأله باعث می گردد تا شما به منبعی اتصال پیدا کنید که در آن سیستم ، چیزی جزء خاصیتی میرایی و عدم آفرینش نمی بینید.  و زمانی که شکر گزار داشته هستید یعنی به منبع وفور نعمت و ثروت توجه و اتصال دارید . در این منبع جریان انرژی آفرینش در حال گردش و فعال است .

اتصال ذهنی به هر منبع ( محدودیت ساز یا فراوانی ساز) می تواند شرایط اقتصادی و مالی شما را دچار تغییر و تحول مثبت یا منفی کند.

برای مشاهده ادامه مطلب لطفاً عضو ” آکادمی ذهن پیشرفت گرا “ شوید!

در این بخش مطالب ارزشمندی برای اعضای آکادمی تدارک دیده

مطالب مرتبط

آخرین مطالب سایت

سرفصل‌های این مطلب

1 از طریق در “راز آیین پول(فصل 4)”

  1. با سلام و احترام
    بدینوسیله از زحمات و تلاش های استاد بزرگوارم جناب آقای علی عزیزی جهت این مقالات ارزشمند و عالی تشکر و قدردانی می نمایم. سلامتی و آرزوی توفیق روزافزون جنابعالی را از خداوند متعال خواستارم.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا

دیدن این مطالب را به شما توصیه می‌کنیم: