شماره تماس: 09336267812

خلاء ذهنی ناخودآگاه

در اینجا لازمه که بگم تمام شرایط زندگی شما از ذهن ناخودآگاه تون سرچشمه می گیره .

 اگر قصد دارید که تغییری به شرایط زندگی خودتون بدید و فرصت های زیبای رویایی  در زندگی خلق و جذب کنید، اول باید ذهن ناخودآگاه خود را  از باورهای محدود گذشته پاکسازی کنید تا شرایط جذب موقعیت های تازه در زندگی فراهم بشه . به این اتفاق معجزه ساز میدان خلاء ذهنی” می گویم.

شرایط زندگی شما، به شکل قالب و الگوی باورهای ذهنی برنامه ریزی میشه و این برنامه های در ذهن ناخودآگاه ذخیره می شوند و سپس به شکل نسخه الکترونیکی ویژه ( الگوی الکترونیکی ) در میدان اطلاعاتی زندگی انتشار می یابد. برای مثال اگر ذهن ناخودآگاه شما از افکار و باورهای فقیرانه برنامه ریزی شده است میدان ارتعاشی زندگی (نسخه الکتریکی زندگی ) مملو از اطلاعات فقیرانه و محدودیت ساز می گردد.

بدیهی است که هیچ وقت نمی توانید زندگی مالی خودتون رو بر اساس رویاهای دلخواه برنامه ریزی کنید. و حتی اگر سرمایه ای را به دست بیاورید آن را فوراً از دست می دهید. علت؟ چون ذهن ناخودآگاه شما طوری برنامه ریزی شده که پول را از زندگی شما دفع بکند.

این یک موضوع جالب و مهم است که بسیاری از روانشناسان، مشاوران و مربیان رشد فردی درباره آن نظرات و راهکارهای مختلفی ارائه کردند.

براساس نتایج جستجوی من، به عنوان یک روان شناس و متخصص انگیزه و پرورش ذهن، برخی از موثرترین تکنیک هایی که باعث برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه و بالا بردن قدرت جذب می شوند . عبارتند از تصویر سازی ذهنی (برانگیختگی مشاهده ذهنی – ارتعاش الکتریکی ) و مراقبه جهت ایجاد خلاء ذهنی ( ارتعاش جذب – مغناطیس ) . 

وقتی این دو تکنیک به خوبی انجام شود ذهن ناخودآگاه شما بر اساس فرمان و دستورات شما بر محیط خود مسلط می شود،  و سپس شروع آفرینش رویاها و جذب خواسته ها می کند.

این روش به این معناست که شرط اساسی و بنیادی برای خلق آرزوها این است که باید با فرکانس رویاهای خودتان همراستا و هم ارتعاش شوید تا آنجه را در زندگی بیافرینید. (همانندی اتفاق می افتد).

مطالب مرتبط

آخرین مطالب سایت

سرفصل‌های این مطلب

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدن این مطالب را به شما توصیه می‌کنیم: