شماره تماس: 09336267812

تو خالق زندگی هستی

انسان ها همانطور که از لحاظ جسمی  با هم متفاوت هستند،  از لحاظ میزان سطوح روانی هم متفاوت هستند .

همین تفاوت روانی باعث رقم خوردن برخی از قوانین متفاوت در زندگی آنها می شود . انسان ها در حالات روحی و احساسی متفاوت فرکانس و ارتعاش احساسی خاصی تولید می کنند. یک انسان مثبت اندیش ارتعاشش با یک فرد منفی اندیش متفاوت است؛ ارتعاش یک فرد معنوی و روحانی با یک فردی غیر معنوی متفاوت است؛ ارتعاش یک انسان بیمار با یک انسان سالم هم متفاوت است، ارتعاش یک فرد فقیر با یک فرد ثروتمند هم متفاوت است .

همین تفاوت ارتعاش احساسات درونی است که تفاوت افکار و رفتار انسان ها را رقم می زند . تفاوت در سبک رفتار و افکار باعث تفاوت در آفرینش سبک زندگی می شود . همین تفاوت ارتعاش افکار هستند که باعث تفاوت دستاوردهای زندگی انسان ها می شود و عده ای را فقیر و عده ای را ثروتمند می کند ، عده ای را شاد و عده ای را غمگین ، عده ای را بیمار و عده ای را تندرست می کند.

چون هر ارتعاش و فرکانسی دارای نوعی موج الکترو مغناطیسی اطلاعاتی مخصوص به خود است و همین موج ها بنا به قوانینی، تبدیل ذرات مادی در زندگی می شوند و به شکل اتفاقات مثبت یا منفی در زندگی ما آفریده می شوند.

فراموش نکنید که قائده ظلم و بی عدالتی الهی یا فشار اقتصادی و سیاسی در این جهان وجود ندارد . هر انسانی نتیجه افکارخودش را برداشت می کند .

ظرفیت ها درونی انسانها همان انرژی نخستینی است که خداوند در همه ما دمیده ولی به دلیل نگرش و باورهایی که انتخاب می کنیم ماهیت این انرژی الهی را طبق” قانون انرژی”،  از حالتی به حالت دیگر تبدیل می شود . یعنی با انتخاب افکار منفی انرژی درونی خودمان را تبدیل به اتفاقات منفی می کنیم و با انتخاب باورهای مثبت انرژی درون مان را خالق شرایط مثبت و ایده آل می کنیم.

مهم ترین درس زندگی

مهم ترین درس زندگی این است  که تو خالق زندگی خودت هستی و این کار را با افکار، احساسات، باورهای و نوع ذهنیت خودت انجام می‌دهی. اگر یادبگیری که خودت از طریق آنچه می‌خواهی و آنچه را که با افکارت انتخاب می کنی، واقعیت خودت را می‌سازی، مهم‌ترین ‏جنبه از واقعیت زندگیت را آموخته‌ای. این همان مهم ترین درس و چیزی است که قرار است که در این جهان بیاموزی و به خاطر آن در این جهان پا گذاشته ای .‏

تو به حالت یک جسم مادی و فیزیکی به این جهان آمده‌ای که این را یادبگیری که با انتخاب احساسات و افکار زیبا و الهی ات انرژی عشق، ثروت، همدلی، فراوانی و بخشش درون خودت را در جهان ساطع کنی . باید یادبگیری انرژی آفرینشگر الهی در درون تو وجود دارد . منبع واقعی آرامش ، ثروت و برکت زندگی خود تو هستی ؛ همه چیز در درون خودت وجود دارد؛ نه اقتصاد، نه دیگران، نه سیاست، نه جا و مقامات و حتی اقوام و پدر یا مادر .

همه چیز به غیر از ارتعاش ذهنت، حاشیه و فرع هستند و هیچ حقیقتی خارج از ذهنت وجود ندارند.

هیچ انرژی‌ عظیمی در خارج تو نیست که به تو بیماری، رنج و بی عدالتی را تحمیل کند. اگر آنها را می بینی ، چون با افکارت به آنها انرژی داده ای و آنها را پُر رو کرده ای تا وارد زندگی تو شوند. آن‌ها محصول ارتعاش انتخاب افکار خودت هستند که به سوی تو انعکاس می شود و خودت ایجادشان کرده ای.

باید یاد بگیری ‏‏: تو قسمتی از آنچه خدا می‌نامی هستی و خداوند عاشق آن است تو مثل او باشی”.‏ تو باید یادبگیری که خداوند با روحش یک دفعه در تو تجلی یافته و حالا نوبت تو است که به سوی او تجلی یابی و تو همان شوی . آن‌ وقت متوجه می‌شوی که ‏تمام آنچه در کتاب‌های الهی و معنوی در مورد خدا نوشته ‌شده فقط بر اساس واقعیت عظیم روح الهی ات است؛ و بر اساس نور بی کران مقدس آفرینشگر درون خودت.‏

‏چون تو تنها مکانیسم عالم هستی که می توانی بیافرینی . چون خدا از طریق وجود تو قدرتش را نمایان می کند، چون تو آینه ی جمال و شکوه او هستی .

هرکدام از ما دسترسی نامحدود ‏و آزاد به منابع  نامحدود انرژی خلاق اطلاعات  و فرکانس آگاهی و آفرینش را داریم و باید یاد بگیریم می توانیم انتخاب کنیم و چگونه با مهندسی افکار مان بر موج فرکانس مثبت آفرینش مسلط شویم تا آنچه را عاشقش هستیم خلق کنیم.باز هم فراموش نکن تو خالق شرایط زندگی خودت هستی .

مطالب مرتبط

آخرین مطالب سایت

سرفصل‌های این مطلب

1 از طریق در “تو خالق زندگی هستی”

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدن این مطالب را به شما توصیه می‌کنیم: