شماره تماس: 09336267812

انطباق فرکانسی چیست؟

قرن هاست که بزرگان این جمله اسرار آمیز را تکرار می کنند .

” تو همان اندیشه هایت هستی ” 

بیایید به شکل خلاصه این جمله را موشکافانه تر بررسی می کنیم.

باید بدانید جوهر وجنس حقیقی  ما از انرژی آگاهی و شعور است. ماهیت این حوزه آگاهی قابلیت تبدیل شدن به هر کد اطلاعات وجودی را دارد . وقتی ذهنیت خود را بر شرایط خاصی متمرکز می کنیم ، در اصل داریم به آن شرایط انرژی بیشتری ارسال می کنیم .

اگر آگاهی ما از جنس اندیشه های ضعیف و محدود بین باشد ، انرژی اطلاعاتی (نیروی الکترو مغناطیسی اطلاعات)که در خودمان سازماندهی می کنیم  از وجود ما به محیط اطراف ساطع می شود و بین خود و جهان پیرامون و محیط اطراف یک نوع انطباق فرکانسی بوجود می آوریم .

اگر افکار و باورها و آگاهی شما از جنس اندیشه های منفی و محدود بین باشد زندگی خود را با محیط اطراف انطباق فرکانسی منفی می کنید و در این صورت انرژی الکترو مغناطیسی بوجود آمده باعث تجلی شرایط محدودیت ساز ، مانع ساز و تنش زا  شبیه به مدل اندیشه های شما می شود. به اصطلاحی، محیط اطراف را به شکل افکار و باورهای خودتان شبیه سازی می کنید .

 این اتفاق را انطباق فرکانسی اندیشه یا آگاهی می گویند . دستاورد این انطباق فرکانسی تبدیل زندگی به شکل افکار و باورها است .

 وقتی انطباق فرکانسی بین فرد و خواسته هایش به شکل مثبت شکل گرفت این پدیده در میدان انرژی آفرینش محیط ثبت می شود و مجدد به سوی زندگی انعکاس داده می شود. در این صورت شرایط مثبت و ایده آل در زندگی خلق می گردد.

مطالب مرتبط

آخرین مطالب سایت

سرفصل‌های این مطلب

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدن این مطالب را به شما توصیه می‌کنیم: