شماره تماس: 09336267812

اثر کلام

در زندگی همیشه دو نوع ارتعاش وجود دارد. ارتعاش مثبت که از کلام مثبت جان می گیرد و ارتعاش منفی که از کلام منفی تغذیه می کند

فکر می کنید هر وقت در مورد یک وضعیت منفی یا نامطلوب به طور مکرر صحبت می کنید چه اتفاقی برای شما و حتی آن شرایط  رخ می دهد ؟ آیا به نظرتان آن وضعیت نامطلوب را بهبود می بخشید ؟ آیا خیال می کنید که از شر آن شرایط خلاص می شوید ؟ آیا گمان می کنید از لحاظ روانی یک آرامش نسبی به دست می آورید ؟

فکر می کنید توسط کلامتان چه اتفاقی رخ می دهد ؟

خیلی خلاصه بگویم : سخن در مورد هر موقعیتی، جان بیشتری به آن موقعیت می بخشد و آن را قوی تر می کند. دیگر خودتان نتیجه بگیرید !

نگویید” من هرگز بیمار نمی شوم” ، بگویید “من همیشه تندرست هستم “. اندرو متیوس می گوید : ” تنیس بازی که مهم ترین مسابقات را می برد کسی است که به خود می گوید ” من این امتیاز را لازم دارم ” و آنکه می بازد تفکرش اینست که ” بهتر است این امتیاز را از دست ندهم ” .

فکر می کنید توسط کلامتان چه اتفاقی رخ می دهد؟

بزرگان اعصار گذشته از قدرت کلمات با اطلاع بودند

بزرگان اعصار گذشته از قدرت کلمات با اطلاع بودند . آنها می دانستند که کلام انسان حامل انرژی تأثیرگذاراست. و به همین دلیل به شاگردان خویش راه دست یابی به فراوانی و معنویت را به صورت اسرار به آنها می آموختند . برایان تریسی نویسنده معروف کتاب « غورباغه را بخور» می گوید : ” ذهن فرا هشیار هزاران سال است که درتاریخ زندگی انسان ها شناخته شده است . در طی سال های متمادی ، این رمز و رازی بوده که تنها صوفیان ، عارفان و قدیسین از آن اطلاع داشتند . دسترسی به این علم و اطلاع کار ساده ای نبود و تنها به نخبگان جامعه آموزش داده می شد . تنها در یکصد سال گذشته دانش ذهن فراهشیار در اختیار تنی چند از مردم قرار گرفته است .  

رادیو اکتیو کلمات منفی

کلمات دارای انرژی اثر گذارهستند و بر شرایط گوناگون تأثیر می گذارند . همچون سنگ اورانیوم که حامل انرژی رادیو اکتیو است ، قرار گرفتن در برابر تشعشعات گفتار منفی و زندگی کردن با آنها بسیار خطرناک است . اگر زندگی ، خانواده ، رفاه ، شغل ، همسر ، پول و هر چیز یا کسی را دوست دارید ، در مورد آن با کلامی مثبت سخن بگویید تا به آنچه دوست دارید دست یابید .

کلام منفی مانند باران اسیدی می ماند که بر هرچیزی که ببارد آن را پوسیده می کند . اگر از هر چیز یا کسی  به صورت منفی صحبت کنید آن شخص یا چیز را فرسوده تر و ناتوان می شود . 

راز شکوفایی زندگی بزرگان

بی نهایت مشکل است به هدفی برسید که از آن با بیان منفی صحبت می کنید . من نمی خواهم نگران خرید اتومبیل باشم منفی است ؛ نگرانی در این جمله خودش یک مانع می سازد . فکر نمی کنم توان حل این مشکل را داشته باشم ؛ در این جمله ، کلمات «فکر نمی کنم» ، «مشکل» ، دارای بارهای منفی و چالش برانگیز هستند . 

سعی کنید دربرابر هر مانع یا سختی، از کلمات مثبت استفاده کنید ، تا آن شرایط در برابر شما ذوب کنند. مانند ؛ من توانایی حل مسائل را دارم ؛ من در ایجاد شرایط جدید توانمند هستم.  صحبت و فکر کردن به مشکل، خودش مشکل آفرین است . ولی اگر از مسأله صحبت کنید ، چون هر مسأله راه حلی دارد ، مغز شما برای حل آن تلاش می کند . 

محتوای کلمات شما می تواند زندگی شما را با  فقر و فلاکت گره بزند یا اینکه شما را به سوی سرنوشتی مملو از رونق وشکوفایی هدایت کند . بزرگی در بزرگ سخن گفتن است .

اگر می خواهید همچون بزرگان شوید باید در مورد هر هدفی که دارید به صورت مثبت و قدرتمند، همراه با ایمانی راسخ صحبت کنید تا امکانات و شرایط مهیا شوند . راز شکوفایی  زندگی بزرگان این است که آنها به طور مدام از موقعیت های بزرگ و پیرزوی برشرایط ،صحبت می کنند .

انسان های توانگر می دانند که چگونه با کلمات بازی کنند تا بر اوضاع حاکم شوند . آنها با استفاده ازکلامی قوی، نیروی ها و استعدادها درون و بیرون را شکوفا می کنند و کلید باز گشایش شادی ، ثروت و کامیابی را به دست خود می گیرند.  

کلمات بیکار نمی نشینند

کلمات بیکار نمی نشینند. ارتعاش کلمات سعی دارند با شرایط فیزیکی همسان و به شکل واقعی درزندگی ظهور کنند . کلامی که بر زبان جاری می شود، حلقه رابطی میان جهان ماوراء و امکانات پیدا است. با استفاده از گفتار خود بر یک سلسله از حوادث دنیای پیرامون اثر می گذاریم  و آنها وا می داریم که جهت حمایت ما وارد حریم زندگیمان شوند .

اگر می خواهید ثروتمند شوید از ثروت و رونق زندگی صحبت کنید ؛ اگرمی خواهید از یک روحیه ی قوی برخوردار باشید از ایمان و شجاعت خود سخن بگویید. انسان با کلامی که بر زبان می آورد این قدرت را دارد که ارباب آرزوهای خود شود . تنها چیزی که موفقیت انسان را محدود می سازد تکرار این حرف است که ” فکر می کنم نمی توانم موفق شوم ” .

کلمات در دنیای مادی قدرت دارند و بر روی موقعیت های اطراف ، اشخاص ، وضعیت جسمی ، مالی ، خانواده و شغل شما اثر گذار هستند.

انرژی دارای دو خاصیت است و گاهی حالتی ذره ای و گاهی موجی دارد و این دو خاصیت به طور مرتب به هم تبدیل می شوند. وقتی در باره چیزی صحبت می کنید این کلام شما به صورت یک موج عمل می کند در این جهان انتشار پیدا می کند و به یک احتمال تبدیل می شود، ولی وقتی مرتب به آن فکر می کنید و از آن مکرر سخن می گویید یک خاصیت ذره ای به خود می گیرد و به اشکال مادی تبدیل می شود. این خاصیت انرژی است. با تمرکز ذهن تان بر روی یک شرایط خاص و به ویژه سخن گفتن در باره ی آن، رفته رفته به آن چیز حیات مادی می بخشید.

مطالب مرتبط

آخرین مطالب سایت

سرفصل‌های این مطلب

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدن این مطالب را به شما توصیه می‌کنیم: