شماره تماس: 09336267812

اثر نسخه الکترو مغناطیسی ذهنیت

اگر خود را صاحب قدرت ببینید، اراده تغییر شرایط در دست شما خواهد بود. درصد بالایی از آفرینش شرایط زندگی توسط مدل ذهنیت انسان شکل می گیرد . یعنی این ذهنیت انسان است که زندگی او را طراحی می کند.

ذهنیت معمار زندگی است. ذهنیت عامل سازمان دادن به یکی از قدرتمند ترین نیروهای درونی است و آن چیزی نیست جزء انرژی الکترو مغناطیس . الکترومغناطیس توصیف‌گر بیشتر پدیده‌هایی‌ست که در زندگی روزمره اتفاق می‌افتند.

الکترومغناطیس همچنین نیرویی‌ست که الکترون‌ها و پروتون‌ها را در داخل اتم‌ها کنار هم نگه می‌دارد. درحقیقت همه  نیروهای درون اتم ها و نیروی پیوند مولکولی  توسط، نیروی الکترومغناطیسی است.انرژی الکترو مغناطیسی بدن انسان تامین کننده  نیازهای حیات مادی، روحی و معنوی انسان است. از مدل ذهنیت هر فرد شرایط  حیات مادی ، روحی و جسمی او تجلی پیدا می کند .

تحقیقات نشان می دهد که کاهش میدان مغناطیسی در بدن و خطر ابتلا به بیماری های مختلف افزایش و فعالیت منظم میدان مغناطیسی سلول ها باعث افزایش سلامتی می شود. استرس و اضطراب های طولانی مدت می توانند بر میدان مغناطیسی بدن اثرنامطلوب بگذارد.

فرم شرایط زندگی توسط این نیروی درونی شکل می گیرد. نیروی الکترو مغناطیسی ذهنیت عامل آفرینش، جذب و دفع شرایط در زندگی می شوند. به نوعی شرایط زندگی هر فرد با مدل ارتعاش الکترو مغناطیس ذهنی او وابسته و منحصر به فرد است. نکته اینجاست که نسخه ی الکترو مغناطیس هر انسانی منحصر به فرد است و مختص خود اوست.

برای این است که هر انسانی با نظام ذهنیت خودش شرایط زندگی مخصوص به خود را می آفریند. این نیروی مغناطیسی ذهنیت دقیقاً مانند یک آهنربا عمل می کنند . بر همین اساس آنچه برای شما رخ می دهد ممکن است برای دیگری صورت نپذیرد. چون کدهای الکترو مغناطیسی هر انسانی ویژه خود اوست. دقیقاً مانند اثر انگشت برای هر فرد، منحصر به فرد است یعنی هر انسانی بسته به مدل ذهنیت خودش ، صاحب یک نسخه الکترو مغناطیسی ذهنی ویژه است.

همین امر باعث تفاوت زندگی شخصی  و سبک فکری و رفتاری انسان ها می شود . میزان موفقیت یا شکست در زندگی با فرم الکترو مغناطیس ارتباط قوی دارد.

دستیابی انسان ها به امکانات محیط ، فرصت های زندگی و حتی حمایت جهان پیرامون به ساختار انرژی ذهنی الکترو مغناطیسی او بستگی دارد . نیروی الکترو مغناطیس در اطراف خودش “میدان نیرویی ” خلق می کند که این میدان سرشار از نیروی کششی اطلاعات است . می گویند برخی از افراد  به دلیل برخورداری از قدرت درونی می توانند میدان اطلاعات افراد دیگر را بخوانند.

این میدان دقیقاً همانند بلوتوث گوشی همراه است و می تواند اطلاعات بگیرد و اطلاعات ارسال کند. اگر میدانی انرژی اطراف انسان که توسط نیروی الکترو مغناطیسی ذهنیت ساخته می شود  ( ارتعاش مراکز پردازش اطلاعات ساختار انسانی) ساختار اطلاعاتی منفی باشد، شرایط زندگی به سوی موقعیت های منفی کشیده می شود. زیرا هر انرژی الکترو مغناطیس انسانی یک طول موج ویژه و مخصوص به خود را  دارد.

طول موج التکرو مغناطیس منفی باعث جذب شرایط منفی و طول موج الکترو مغناطیس مثبت باعث جذب شرایط مثبت می شود. وقتی انسان متمرکز بر یک موضوع شود چرخه فعالیت موج انرژی الکترو مغناطیسی ذهنیت او به نوعی هم راستا با آن موضوع می شود و شروع به تولید جریان های الکترو مغناطیسی و در نهایت باعث خلق میدان جذب  و کشش شرایط می شود.

انسان به محض تمرکز بر یک فکر ویژه باعث انتشار امواج اطلاعات الکترو مغناطیسی همان فکر در اطراف خود می شود که به آن  میدان مغناطیسی اطلاعات می گویند. اگر این میدان مغناطیسی مملو از ارتعاش و فرکانس اطلاعات و باورهای منفی باشد باعث ” شارژ”  شرایط محیط منفی در زندگی می شود و به همین واسطه افراد شاهد اتفاقات بد و شرایط ناسالم از لحاظ مالی، جسمی ، اجتماعی ، خانوادگی ، شغلی و غیره می شوند؛ عکس این مسأله هم وجود دارد .

به هر حال بذر هر ذهنیتی را که در درون خود بکارید، باعث “بارور” شدن میدان اطلاعات الکترو مغناطیسی مثبت یا منفی همان فکر در زندگی می شوید.  این دیدگاه می تواند در حل معمای بسیاری از شرایط زندگی به ما کمک کند . این نگرش می تواند ما را در پیشگیری از خلق افکار منفی هشدار دهد.

در اینجا باید توجه کرد که ما دو مدل ذهنیت داریم که باعث انتشار و تولید دو میدان امواج الکترو مغناطیسی منفی یا مثبت می شوند و هر کدام خواص خود را دارند . یکی آفرینشگر اتفاقات مثبت ودیگری خالق اتفاقات منفی زندگی است.

دیگران مسئول اتفاقات زندگی ما نیستند بلکه نیروی میدان اطلاعات الكترومغناطیس ذهنیت ما مسئول ساختار زندگی، رفتار و جذب شرایط می باشد. چرا که اصل انسان یك سیستم الكترومغناطیسی آفرینشگر و “خودآفریننده” است.

مطالب مرتبط

آخرین مطالب سایت

سرفصل‌های این مطلب

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدن این مطالب را به شما توصیه می‌کنیم: